




Дитячий Рюкзак Kite 2020 Kids Penguin K20-563XS-1 плашевка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Ви можете купити
Рюкзак-іграшка Kite Kids K20-563XS-1 для діток дошкільного віку від 2 до 7 років у вигляді м'якого пингвинчика. Йому з радістю можна довірити перенесення особистих речей, а 2 кишеньки з боків надійно прикривають пухнасті крильця. Животик з білого хутра неймовірно м'який і такий приємний на дотик, а лапки при натисканні видають звук, ніби пингвинчик вітає малюка. З таким рюкзаком цікаво ходити в садок і виходити на прогулянки.
Рюкзак Kite Kids зовні:
- ущільнена спинка підтримує правильну поставу;
- м'які лямки регулюються під зріст дитини;
- ручка-петля для зручного перенесення;
- 2 бічних кишені на резинці, куди поміщається пляшка для води і невеликий термос;
- світловідбиваючі елементи з усіх боків рюкзака забезпечують видимість дитини в темний час доби.
Рюкзак Kite всередині:
- 1 основне відділення;
- 1 внутрішня кишеня;
- колір підкладки: рожевий.
Матеріал: зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до вигорання, тривалий час зберігає первинний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну і плавну роботу замків.
Весь асортимент дивіться wmk.com.ua
, поэтому сделали оптовые цены от 2 единиц,
Оформить заказ можно у нас на сайте, либо добавить товар в "корзину" из каталога или позвонив по телефону (063) 695 58 50 в час работы Coll центра.
Отправляем в день заказа по всей Украине при оформлении заказа до 13:00
Заказать наши товары легко, отправка по всей Украине Львов, Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Луцк, Ужгород, Мукачево.
Будь поштою - Нова Пошта, Jastin - безкоштовно, Укр Пошта.
Зручні способи оплати: Накладений платіж оплата на карту Приватбанку, Безготівковий розрахунок р/р, Visa, Mastercard - WayForPay, Оплата частинами (кредит) - Приватбанку, Миттєва розстрочка - ПриватБанк.
Товари для всієї родини!
- Дозвілля для дорослих,
- Хобі-творчість, розвиток для дітей, іграшки для хлопчиків і дівчаток,
- Товари для молодіжних ігор та активного дозвілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Вага | 200 г |
| Об`єм | 8 л |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тип | Penguin |
| Візерунки і принти | Пінгвін |
- Ціна: 814 ₴




