Топ продаж










Пенал косметичка Вінкс Winx 1Вересня рожевий 3 відділення 21,5*9*4 см для дівчинки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал косметичка Вінкс Winx 1Вересня рожевий 3 відділення 21,5*9*4 см для дівчинки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 21.5 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 318 ₴




